Sevgili İlk Gelişim Anaokulu Ailemiz,

Sibel Hanım, Gizem Hanım, Deniz Hanım, Ayşenur Öğretmenimiz, ilk oryantasyon öğretmenimiz Şefika Öğretmen, İngilizceyi sevdiren Gözde Teacher, aramızdan ayrılsa da sporu ve hareket etmeyi huzura dönüştüren Evrim Öğretmenimiz, hazırlık grubunda çok büyük katkılar sağlayan Feyza Öğretmen, bizi her sabah karşılayan Şevval Öğretmen, tertemiz bir okul yaratan Zülbiye Abla, evde “Fatma Abla gibi yapamıyorsun yemekleri” cümlesini her öğün duymamıza sebep olan, güzel lezzetler yaratıp çocuklarımıza yemeği sevdiren Fatma Abla, bakışıyla, gülüşüyle bile olsa çocuklarımıza kendini iyi hissettiren tüm öğretmenlerimiz; hepinize sonsuz teşekkürler…

Ege ilk gördüğü anda vuruldu okulumuza. Başka bir okul aramamıza, incelememize izin vermedi. İlk zamanlarında okula girinceye kadar ayak diretse de okula girince, çıkmak istemezdi. Üç yıldır neredeyse her gün mutlulukla çıktı okuldan. Ege’nin bu mutluluğuna katkılarınız için minnettarız.

Özellikle bu salgın dönemindeki katkılarınız için, bu süreci en az etkiyle daha da doğrusu hasarla atlatmalarını sağladığınız için de teşekkür ederiz.

Birkaç ay sonra, Ege ile İlk Gelişim ailesinin yolları ayrılacak. İlkokula başladığında, eminiz ki sizi ve arkadaşlarını çok özleyecek.

Sevgilerimizle,

Yasemin - İlker Ayhan