Sevgili İlk Gelişim Ailesi;

Can’ımızı size henüz altında bez varken getirmiştik. Onu bir anne şefkatiyle okulunuza alıp önce alışma evresini çok iyi bir şekilde atlatmasını sağladınız, sonra da okula tamamen adapte olmasına yardımcı oldunuz. Can’ın okula başladığı ilk dönemlerde Can’a ve bize verdiği desteklerinden dolayı kurucunuz Sibel Hanım’a,  Psk. Gizem Hanım’a, Psk. Deniz Hanım’a ve ona bir anne şefkatiyle yaklaşan öğretmenlerinize teşekkür ederiz.

Annesi ve ben yaklaşık 4 yıldır Can’ı her sabah gözümüz arkada kalmadan sizlere emanet ettik, bu da bize güven verdiğinizin ve Can’a çok iyi baktığınızın bir göstergesidir.

Biz Can’ın ailesi olarak 3-4 yaşındaki bir çocuğa anaokulunda anadili gibi İngilizce öğretilmesi ya da karne verilmesinden ziyade sevgi verilmesi gerektiğini, toplum içinde nasıl davranacağını bilen, her konuda bilgi sahibi olan, bilimin ve Atatürk ilkelerinin ışığında yetişen bir çocuk yetiştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada da Can’ın aradan geçen 4 yıl sonunda sevgiyle ve belli bir disiplinle yetişen, Atatürkçü ve yeteneklerinin farkında olduğumuz bir çocuk olarak yetiştiğini görüyoruz. İlkokul için görüştüğümüz tüm okulların yaptıkları birebir görüşmelerde de Can’a iyi bir eğitim verdiğinizi görüyoruz.

Yaklaşık 1 ay sonra Can en küçük olarak başladığı okulumuzdan mezun olacak ve yeni bir hayata başlayacak. Bu geçen sürede Can’a verdiğiniz sevgi, eğitim ve disiplin için size ve tüm İlk Gelişim Anaokulu Ailesi’ne çok teşekkür ederiz.

Sevgi ve  saygılarımızla,

Ergüler Ailesi